Formularz kontaktowy

Menu

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW.

 

 


"Pan Wojciech Niemiec - specjalista do spraw reklamy współpracuje z naszą firmą od roku 2011. Dał się nam poznać od samego początku jako osoba kreatywna z ciekawymi pomysłami na projekty, wywiązuje się zawsze sprawnie i punktualnie z terminów.

Mimo, że nasza komunikacja najczęściej odbywa się tylko na drodze emaili, współpraca z Panem Wojciechem Niemcem funkcjonuje bardzo profesjonalnie, a kompleksowe projekty zawsze są zakończone ku naszemu całkowitemu usatysfacjonowaniu.

Eventhalia to firma turystyczna, gdzie ciekawa i profesjonalna reklama to wielki plus w pozyskiwaniu nowych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Wojciecha Niemca i będziemy z nich korzystać regularnie oraz polecać jego profesjonalną pracę firmom partnerskim w Androrze." 

www.eventhalia.com, Karina Kabus

     
        ---

                                                          


Firma WNCREATION wykonuje od 2010 r dla naszej firmy materiały reklamowe. Zlecone materiały wykonane zostały solidnie oraz w przejrzystej szacie graficznej.  Współpraca z Panem Wojciechem Niemcem przebiegała harmonijnie i  bezproblemowo zawsze służy fachową opinią aby efekt końcowy był profesjonalny. Zlecając firmie Wncreation materiały reklamowe nasza firma zyskała profesjonalną reklamę , która jest wizerunkiem naszej firmy.
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduje  firmę  WNCREATION jako odpowiedzialną firmę dla każdego poszukującego profesjonalnej oraz taniej reklamy.


www.fhutechnika.pl, Artur Hańczak

     
        ---

 


Bardzo polecam współpracę z portalem www.wncreation.pl
Profesjonalna i miła obsługa, ale co najważniejsze cierpliwa w stosunku do niezdecydowanego i wybrednego klienta :-).

sklep www.limitedfashion.pl, Dawid Bocianowski

     
        ---

 


W pełni polecam usługi świadczone przez firmę WNCREATION - pełen profesjonalizm, szybka realizacja, świetny kontakt i trafne uchwycenie potrzeb klienta. Zrealizowany przez Pana Wojciecha Niemca projekt logo, ulotki oraz strony internetowej nie wymagał poprawek , bowiem całkowicie spełnił moje oczekiwania. Chętnie ponownie podejmę współpracę z WNCREATION jeśli zajdzie taka potrzeba.

LUMED, Edyta Filip-Kasierska

     
        ---

 

 

Bardzo miła i fachowa obsługa klienta zarówno mailowa jak i telefoniczna.
Logo oraz wizytówki są takie, jakich się spodziewałem. Liczę na dalszą współpracę!

Firma e-Deutsch

     
        ---Projekty, które zostały przygotowane dla naszej firmy "WAMAG" są dla nas w pełni satysfakcjonujące, w pełni odzwierciedlają naszą działalność. Stały kontakt, terminowość oraz sprawność w działaniu.

Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

WAMAG, Waldemar Zocłoński

 

 
        ---

 


Wyrazy uznania wdzięczności za rzetelność, terminowość, stały kontakt telefoniczny jak i mailowy oraz profesjonalne podejście do tematu.

Projekt jak i strona są dokładnie takie jak oczekiwałem. Profesjonalizm w każdym calu, a w dodatku zawsze uzyskam pomoc, gdy tylko mam jakiś problem.

Dziękuję serdecznie życząc wielu sukcesów oraz licząc na dalszą współpracę.

Michał‚ Winczirsz, ERBAX 

Home|Oferta|Portfolio|Faq|O nas|Kontakt|Regulamin|Mapa strony|Słownik